KONST / Litografier / Färglitografi 8794350
nr 879 4350
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Färglitografi, Carin Adler (f. 1929), "Solgatt", 63/220, signerad, motivet: 30x40
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 mars 2014
kl 19:52:57
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr
350 kr
600 kr